Falles Коса Обновување Шампон - 180 ml x 4.
  • Ново

Falles Коса Обновување Шампон - 180 ml x 4.

DEN 2220.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најдобро познат како бренд за оштетените/паѓа за нега на коса.Falless шампон за високо-оштетени за нега на коса е развиена за негување на косата и утврдувањето на коренот на косата.Исто така, чување на косата и кожата на влага избалансиран.Екстра крем се додава за оваа формула развиена исклучиво за оштетена коса, кои треба посебен третман.Обидете се Falless денес за вашиот здрав и посилна коса.Најдобро познат како бренд за оштетените/паѓа за нега на коса.Falless шампон за високо-оштетени за нега на коса е развиена за негување на косата и утврдувањето на коренот на косата.Исто така, чување на косата и кожата на влага избалансиран.Екстра крем се додава за оваа формула развиена исклучиво за оштетена коса, кои треба посебен третман.Обидете се Falless денес за вашиот здрав и посилна коса.