Leviton 80526-W Флеш Планината 2 Банда Wallplate Бело-609070, 1-Pack, Бела
  • Ново

Leviton 80526-W Флеш Планината 2 Банда Wallplate Бело-609070, 1-Pack, Бела

DEN 136.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флеш планината 2 банда wallplate бела. 2-Банда флеш планината 2. Ова е произведен во сад.Акцентот било ѕид покривање со широк избор на бои и завршува.Боја-одговараше монтажа завртки обезбедени.Лесно да се чисти, мазна завршница.Наменета за висок dielectric сила и лак отпор.Отпорни да бледнее, промена на бојата, маст, масло, органски растворувачи и влага гребнатини.Опис на производот 2-банда флеш планината 2.15 инчен дијаметар уред receptacle wallplate стандардна големина.Ова е произведен во сад.Од Производителот Запознаени и функционална, Leviton Традиционалните Wallplates се дизајнирани за употреба со Традиционалните Leviton уреди.Тие претставуваат стилови и форма фактори кои имаат преживеа тестот на времето.Нивните чисти линии работа во речиси било која локација, без разлика дали во нови или retrofit изградба, и тие се инсталира лесно и брзо.Leviton нуди Традиционални Wallplates во широк спектар на бои и конфигурации. 2-Банда Флеш Планината 2.15 Инчен Дијаметар, Уредот Receptacle Wallplate, Стандардна Големина, Thermoset, Уредот Планината, Бела.