За Toyota Camry 07-09 Опашка Светлина Собранието Надворешниот САД Изграден LH САД Возачот Страна NSF
  • Ново

За Toyota Camry 07-09 Опашка Светлина Собранието Надворешниот САД Изграден LH САД Возачот Страна NSF

DEN 1602.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОЕМ споредливи дизајн за да се обезбеди структурни fitment и сила.Точно замена за фабрика ОЕМ единица, без модификација е потребно.Собранието ги исполнува или го надминува DOT & SAE стандарди.Сликата може да се Лево или Десно за демонстрација цел само.LH=САД Возачот Страна / RH=САД Патникот Страна / LH=RH Единица за Двете страни / P=Вклучуваат Двете страни(LH&RH) / FLH=Пред Возачот Страна / FRH=Совозачот Страна / RLH=Задните Возачот Страна / RRH=Задните Патници Страна.ОЕМ споредливи дизајн за да се обезбеди структурни fitment и сила.Точно замена за фабрика ОЕМ единица, без модификација е потребно.Собранието ги исполнува или го надминува DOT & SAE стандарди Слика може да се Лево или Десно за демонстрација цел само.LH=САД Возачот Страна / RH=САД Патникот Страна / LH=RH Единица за Двете страни / P=Вклучуваат Двете страни(LH&RH) / FLH=Пред Возачот Страна / FRH=Совозачот Страна / RLH=Задните Возачот Страна / RRH=Задните Патници Страна.