Maxxima НЕА-35R Црвено 3.50 Круг LED Итни Flasher Светлина
  • Ново

Maxxima НЕА-35R Црвено 3.50 Круг LED Итни Flasher Светлина

DEN 1504.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 црвени LED - стационарни возило магнет планината.Работи 75 часови 3 AAA батерии (не се вклучени).Видливи до 1/2 милја далеку.Двојна функција - стабилен и блиц.Водоотпорен - не се користи за движење на возила.Дијаметар : 3.0", Висина : 1.5". 1 црвени LED 3.5 инчи круг Магнетни неутрална Flasher Светлина од страна Maxxima, батерија управувана.Maxxima е водоотпорен магнетни итни flasher е направен специјално за стационарни возила, за употреба во кој било применливи за итни случаи, предупредување, и безбедносната ситуација.Батерии не се вклучени.