Gnome Bunny Tomte Безличен Кадифен Кукла Зајакот шведски Figurine Елф Џуџе Дома Декорација за на Партијата Табела Прозорец (Розова, Сина, Зелена, Жолта,4 Парчиња)
  • Ново

Gnome Bunny Tomte Безличен Кадифен Кукла Зајакот шведски Figurine Елф Џуџе Дома Декорација за на Партијата Табела

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува : ќе добиете неколку gnome bunny во различни бои, доволни количини за да можете да ја користите или да го замени во секојдневниот живот, така добро спакувани за избегнување на се исфрлени од надворешни сили за време на транспортот.Зајакот стил на дизајн : овие gnome bunny се дизајнирани како безличен зајаци со 2 големи уши на посочената шапка, долго кадифен брада и голем нос, кој изгледа многу жив.Издржлив материјал : ова bunny gnomes се направени на квалитетот филц и ткаенини, опремен со трајност, не е лесно да се скрши, можете да ги користите постојано за долго време, згора на тоа, пополнување со многу ткаенина во кукли, мека на допир, кој може да ги импресионираат луѓето.Живописни бои : постојат различни бои gnome bunny, кои се лесни за да добро се совпаѓаат со други домашни украси и се во согласност со целокупната домашна стил, е најважно, ќе може да ги красат домот со различни бои како вашите желби или потреби.Соодветна големина : овие gnomes bunny мерки за прибл. 26 cm/ 10.2 инчи во должина, соодветна големина за вас да го поставите во вашиот дом, како декорација, исто така, преносни за вас да се носат и продавница, ќе не заземаат премногу простор.Значајно претставува : може да донесе шведската tomte зајакот кукли како подарок да ја посетите вашите пријатели или родители кои сакаат кадифен играчки или се бараат housewarming украси и роденденски подароци, исто така, тие ќе го ценат, ако може да се добие како подарок со новина дизајн и симпатична форма.Погоден повод : Овие кадифен заменик figurine зајаци се широко се применува за Велигден, Божиќ, Св. Патрик, пролет партија, свадба или други прилики, исто така можете да ги поставите на ТВ стојат, чај маса, dinning маса, пишување биро, прозорецот, камин, публикации, троседот, дневна соба, спална соба и така натаму, која ќе ви донесе освежен чувство.Карактеристики : Материјал : се чувствува и памук Бои : како фотографии е прикажано Големина : 26 cm/ 10.2 инчи во должина Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.