Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Кинески Змеј Традиционалните Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци на Децата и Возрасните 17 Оз
  • Ново

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Кинески Змеј Традиционалните Печати Термос Шише за Вода за Топли

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси. ✔[Високо-Квалитетни Материјали]:тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик, и додатоци се направени од храна одделение PP материјали.Тогаш ви треба нашата вода првенство. ✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зголемува изолација перформанси на купот. ★★★★★-. ✔[Мултифункционален Покрие]:Како на горниот капак од шолја, тоа може да се обезбеди дека се префрлат во внатрешноста нема да биде bumped, на тој начин ефикасно спречување на течност од одлевање.✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на температура на вода во вашата шолја за неколку часа, и има добри топлина задржување и мраз задржување ефект. ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка изолација шише користи рѓа-доказ нерѓосувачки челик структура, што значи дека може да работат толку тешко како што го прават без да се влијае на неговите перформанси.Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тој се издвојува во групата на обични чаши.Можете да направите добра употреба на тоа првенство во зима и лето.