JUSTHENGGUANG Vernier Caliper Длабочина База Прилог за 6 8 Дигитални Caliper Vernier Caliper Gage Мерач Т-бар Алатка
  • Ново

JUSTHENGGUANG Vernier Caliper Длабочина База Прилог за 6 8 Дигитални Caliper Vernier Caliper Gage Мерач Т-бар

DEN 1968.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-Тоа е широко се користат за мерење на vernier дебеломер со длабочина мерни прачки од 150mm (6") и 200mm(8"), со маса дебеломер и дигитални дебеломер, преку кое може да се измери длабочината димензија глатко;. -Компактна база и стабилна заклучување на уредот;. -Мерење површина е завршена со парична казна мелење. -База на мерење на површината должина : 76mm / 3inch. -Материјал : не ' Рѓосувачки челик Пакет се вклучени : 1 x Длабочина База 1 x Складирање торба.