BZLSFHZ Приемот Печатач Преносни 58mm Термички Приемот Печатач Рачни бар-код Печатач USB BT Конекција за Безжична aldult
  • Ново

BZLSFHZ Приемот Печатач Преносни 58mm Термички Приемот Печатач Рачни бар-код Печатач USB BT Конекција за Безжична

DEN 7680.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Усвојување на термална технологија на печатење, нема потреба за панделка, само термички етикета хартија.Достапни за печатење на приемот, ресторан цел, бар кодови, текст,слика, итн.Со USB кабел, на печатач може да се поврзете на компјутер.Compatiblewith Windows XP/7/8/10. Bluetooth конекција, паметни уредување.Доаѓа со голем капацитет литиум батерија, може да се печати континуирано за 4-5 часа кога целосно наполнета, и има долго време во мирување.Материјал : ABSPrint Режим : Термички Линија Printing Paper Ширина : 58mm Print Ширина : 48mm Print Густина : 384 dot/line Print Главата Живот : 50 KMlnterface : USB+BTRange : s10 meter Roll Дијаметар : Max.30mm Print Команда : ESC/TSPL/CPCLCharacter Големина : 24* 24 pointoutput Напојување : DC 9v,1 ALithium Батерија : 7.4 V,1200m Ah Charging Време : 4 hoursworking Time : 12 hoursstandby Време : 3-4 days Operating Систем : Android,лос, PC(Windows)двострано Печатење : No Use : Етикета Makerlnterface Тип : USBMax.Резолуција : 203dpi Model Број : Термички Printer Paper се Хранат Режим : manual Print Брзина : 32ppm Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да биде малку поинаков од слики, pls преземе вистински објект како стандард.